K objednávce nad 500Kč dezinfekční gelík s vůní okurky jako DÁREK

Reklamace

I když je procento vad na dodávaném zboží mizivé, je dobré vědět, že případné nedostatky a potíže vyřešíme bezodkladně k Tvé spokojenosti. Je v našem zájmu vše vyřešit co nejrychleji, takže se nemusíš bát, že bys na vyřízení čekal/a déle, než je nutné (zpravidla je vše vyřešeno do několika dnů).

Kdy můžu reklamovat?

Odpovídáme za vady, která má zboží při dodání a které se na něm v průběhu následujících 24 měsíců projeví. Neneseme ovšem odpovědnost za nově vzniklé vady, zejména pokud vznikly nevhodným užíváním. U použitého zboží nezodpovídáme za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které mělo použité zboží při převzetí. V případě zboží s vyznačenou dobou použitelnosti zodpovídáme i za to, že dané zboží bude po celou tuto dobu způsobilé k užití.

Upozorňujeme, že zvýšenou citlivost či případ alergické reakce na dodané zboží nelze samy o sobě považovat za vadu zboží. Stejně tak za vadu nelze považovat nedostatky v dárcích a jiném bezúplatném plnění, které Ti poskytujeme nad rámec objednávky. Obrázky zboží v našem internetovém obchodě mají ilustrativní charakter a nepředstavují závazné zobrazení vlastností zboží (obal zboží se může například lišit z důvodu změny obalu výrobcem).

Jaká práva mám při reklamaci?

V případě vady zboží se společně můžeme domluvit na kompenzaci ve formě poukázky.

Dále jsi oprávněn/a požadovat odstranění vady prostřednictvím náhradního dodání nebo opravy.

Pokud by takové odstranění vady bylo pro nás nemožné nebo nepřiměřené, jsi oprávněn/a požadovat slevu z kupní ceny. V takovém případě si zboží ponecháte a vrátíme Ti část kupní ceny.

Pokud jde zároveň o významnou vadu, můžeš také odstoupit od kupní smlouvy. V takovém případě nám zboží zašli zpět a my Ti uhradíme celou zaplacenou kupní cenu.

Jak mám reklamovat?

V případě, že chceš zboží reklamovat, zašli nám jej na adresu NOT SO FUNNY ANY, s.r.o. se sídlem V Jámě 699/1, Nové Město (Praha 1), 110 00 společně s vyplněným reklamačním formulářem, který nalezneš zde.

V případě, že vyplňuješ formulář bez pomoci našeho personálu, nezapomeň uvést, v čem spatřuješ vadu zboží nebo jak se vada projevuje, případně svůj požadavek na způsob vyřízení.

O průběhu reklamace, zejména o jejím přijetí, vyřízení či zamítnutí Tě budeme písemně informovat prostřednictvím e-mailu nebo textových zpráv. Můžeme Tě kontaktovat také telefonicky.

O reklamaci rozhodneme bezodkladně. Její vyřízení včetně odstranění vady nebude zpravidla trvat déle než 30 dní. V opačném případě jsi oprávněn/a odstoupit od kupní smlouvy. Pro dodržení uvedené lhůty potřebujeme Tvou nezbytnou součinnost.

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně reklamace Ti rádi zodpovíme, pokud nás kontaktuješ na e-mailu info@notsofunnyany.com nebo na tel. čísle +420 603 896 036.