K objednávce nad 500Kč dezinfekční gelík s vůní milkshaku jako DÁREK

Často kladené dotazy

Objednávky

1. Nedošel mi potvrzovací e-mail. Co mám dělat?

Každý e-mail s potvrzením objednávky se automaticky odesílá z adresy info@notsofunnyany.com. Pokud ho nemůžeš najít ve složce s Doručenou poštou, je možné, že se zatoulal do Spamu, Nevyžádaných, Smazaných, nebo do Archivu. Některé e-mailové domény rozdělují poštu do různých kategorií, jako jsou Sociální sítě nebo Promo akce, a proto zkus nahlédnout také tam.

2. Kdy je objednávka dokončena?

Objednávka je dokončena poté, jakmile obdržíš její číslo, které se ti zobrazí spolu se shrnutím informací po provedení platby na našich stránkách. Pokud sis zvolil/a platbu na dobírku či bankovním převodem, uvidíš na této stránce také potřebné platební údaje. Veškeré informace budou automaticky odeslány i na tvůj e-mail.

Možnosti platby

1. Proč mi nejde zaplatit kartou?

Důvodů může být několik:

Platební limity – příčinou může být limit, který máš nastavený u své banky. Ujisti se, že nepřekračuješ tento limit objemově (tj. maximální povolenou částku za jednu transakci), ale ani s ohledem na počet plateb (povolený počet transakcí za jeden den).
Chybně zadaný údaj – všichni občas uděláme chybu. Zkontroluj si prosím, zda jsou veškeré údaje, jako je číslo karty, expirace, CVV/CVC kód a 3DS kód, zadané správně.
Zavřený prohlížeč – poté, co objednávku zaplatíš, nezavírej prosím ještě prohlížeč a počkej na potvrzení o úspěšném uhrazení objednávky. Platba se jinak nemusí zpracovat.
Tlačítko zpět – jakmile objednávku zaplatíš, neklikej prosím na tlačítko zpět a počkej na potvrzení o úspěšném uhrazení objednávky. V opačném případě se platba nemusí zpracovat.
Platba zamítnuta – v tomto případě doporučujeme kontaktovat tvou banku, která ti poskytne zdůvodnění, proč byla platba zamítnuta (nedostatečné finanční prostředky, nedostatečné 3DS ověření apod.)

2. Co je to 3D Secure?

Služba 3D Secure je moderní internetový způsob placení kartou s nejvyšší možnou ochranou. NOT SO FUNNY ANY tento způsob bezpečného nákupu podporuje, nicméně protokol 3D Secure může každá banka zpracovávat odlišně. Ve většině případů obdržíš na svůj mobilní telefon jednorázové heslo. Některé banky, zejména zahraniční, např. považují za 3D Secure ověření položení osobní bezpečnostní otázky. V případě potíží s ověřením platby kontaktuj prosím svou banku. NOT SO FUNNY ANY, jakožto obchodník, nemá na ověření platby vliv.

3. Proč jsem nedostala upozornění, že se mi kartou nepodařilo zaplatit objednávku?

Platební brána tě vždy upozorní na status transakce – ať je platba úspěšná, nebo ne. Pouze v případě, kdy zaplatíš a následně zavřeš prohlížeč během ověřování platby, se ti toto upozornění nezobrazí. Proto prosím, vždy počkej na potvrzení platby.

4. Jak zaplatit online bankovním převodem?

Online bankovní převod je způsob platby, při kterém vás platební brána přesměruje do prostředí vašeho internetového bankovnictví. V bankovnictví se vám zobrazí předvyplněný bankovní příkaz, který potvrdíte a tím provedete platbu.

Po úspěšném zaplacení budete přesměrováni zpět na platební bránu, která vám zobrazí výsledek platby a pošle informaci o zaplacení e-mailem.

5. Je možné uplatnit poukázky Sodexo/Edenred?

Poukazy Sodexo a Edenred zatím nepřijímáme.

Možnosti nákupu

Jak nakupovat na NOT SO FUNNY ANY?

Online – vše můžeš nakoupit na e-shopu, kde si vybereš z našich produktů.

Reklamní nabídky a detaily produktů

1. Jak dlouho trvají akce na stránkách?

Speciální nabídky, akce a výprodeje zpravidla trvají do vyprodání zásob nebo jsou datově omezeny. Chceš dostávat informace o speciálních akčních nabídkách jako první? Zaregistruj se a už ti nic neunikne.

2. Proč u některých produktů chybí popis?

Na popisech produktů intenzivně pracujeme a snažíme se neustále doplňovat nové informace. Pokud nenajdeš žádné informace u produktu, který si zrovna prohlížíš, neváhej nás kontaktovat. Rádi ti se vším pomůžeme.

3. Proč vypadá produkt, který mi přišel jinak, než na fotce?

Naše produkty často inovujeme, což mnohdy znamená vytvořit nový design, nápis, obal a další změny. I když naše stránky stále aktualizujeme, může dojít k situaci, kdy se u inovovaného produktu objevuje stará fotografie.

4. Chci s vámi spolupracovat jako bloger/ka. Na koho se mám obrátit?

Ozvi se nám na e-mailovou adresu info@notsofunnyany.com a kolegové ze zákaznické péče už předají tvůj e-mail do správných rukou.